Deštivý den

28. února 2010 v 11:51 | Psycho |  Povídky
jako vždycky se omlouvám za chybičky

~Kapky deště na čistém okně…zbytek světla opírající se o severní část domu…deštivý den….dnes se stalo tolik věcí které nemůžeme vrátit.~
Sid se dotknul okna bříšky prstů a s obrovskou něžností po něm přejel. Jeho prsty na té tabulce skla orosené odpoledním deštěm zanechávali nepatrné teplé čárky podél kterých se nezaujatě koulelo pár kapek které chladem prosákly až na druhou stranu.
Byl tak okouzlen vším tím co se dělo, ale nejvíc ho okouzlil odraz na skle. Byla to úžasná dívka. Kdysi z ní zářila pannenská krása ale to už je dávno pryč. Ta její krása utekla jako tyhle lesklé kapky na okně.
Sid se potichounku otočil aby spatřil její tělo jinak než v odraze… přece jen byla krásná..tak moc krásná! Světlo co se opíralo do skla a vybarvovalo na něm kapky deště na chvíli zastavené na místě jako zmražené je všechny odrazilo na její nahé tělo. Vypadala jako anděl posetý třpytivými perlami. Anděl který spí tvrdým spánkem.
~ Jen si odpočiň lásko…máš za sebou dlouhý bolestný den.~
Sid zase zatoužil hladit její hebkou kůži…ale nechtěl jí probudit. Byla tak unavená..potřebuje spánek…zbavit se na chvíli všechny té pravdy.
Jak ji tak pozoroval všimnul si že se trochu třese…trochu? No celkem dost..ale to už je normální. Za pár dnů si na ten pocit už ani nevzpomene. No…na ten pocit…na tu bolest…snad ne ale na to že jí něco tak surově vzal..něco co už nikdy nedostane zpátky…něco co si schovávala pro svojí pravou lásku…na to už nezapomene nikdy.
Trochu krvácela…nové prostěradlo to napraví….jen to bude muset udělat rychle a toho starého se zbavit dřív než na to někdo příde…ale to se zvládne…zatím času dost.
~Ano…vybrala si jeho…proč zrovna jeho?? Proč on měl být ten první? Proč?~
Chvíli jen tak stál a čekal na odpověď, ale ta se nedostavila. Přece jen se cítil dost trapně… za tohle by ho měla nenávidět…jenže ona ho miluje..tolik ho miluje…a on ji ještě víc. Přeje si líbat každý kousek jejího úžasného těla. Nechce ji opustit a taky to neudělá…dokud nebude muset.
Dostal chuť na cigaretu. Po špičkách se odšoural ke svým kalhotám jen tak pohozených na zemi. Než je zvedl musel z nich sundat její hebkou a krajkovou podprsenku. Chvíli si ji prohlížel ze zvědavostí malého dítěte co narazí na něco co ještě v životě nevidělo, ale potom ji opatrně odpožil na postel a zvedl svoje kalhoty.
Nějakou dobu přemýšlel do jaké kapsy tu pro něj už životně důležitou věc odpožil a když na to nepřišel začal jednotlivé kapsy prohledávat.
A na konec tam byla…v zadní kapse kam ji vždycky dával…malá poloprázdná krabička…měl by si už koupit další aby předešel všem špatným náladám a zuřivým výbuchům.
Vytáhl jednu středně dlouhou bílou ruličku a s obrovskou láskou se na ni zadíval. Strčil ji do koutku úst…zvedl zapalovač….škrtl…zapálil…potáhl…vyfoukl….potáhl….vyfoukl….potáhl…vyfoukl.
Tuhle věc pořád dokola opakoval…po 3. Si ji konečně začal pořádně vychutnávat.
Vyrušilo ho bubnování na okno…vyhlédl ven a všiml si že znovu prší. Kapky rychle dopadaly na okno a ještě rychleji stékaly dolů na parapet kde se shlukovaly do kalužinek a stékaly dolů na rozmočený trávník.
~Miluj~ zašeptal Sid a ponořil se do své paměti.
………Byl Deštivý den……

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vrajs * Školní SBéčko  ^^ * Vrajs * Školní SBéčko ^^ * | E-mail | Web | 28. února 2010 v 12:03 | Reagovat

První koment, první koment!!!! joooo dobře Vraáááájs XDDD no a teď si to jenom přečíst xD

2 Vrajs * Školní SBéčko  ^^ * Vrajs * Školní SBéčko ^^ * | E-mail | Web | 28. února 2010 v 12:12 | Reagovat

Wuáááá tak toto je opravdu úžasně napsané! nemám slov a musím uznat že pro mě je to lepší než ta předchozí povídka, která taky byla úžasná ale toto je opravdu nádherně napsané :D Tímto ti chci říct abys semka dávala víc takových povídek protože je to úžasné....a kdyby se z tebe stala spisovatelka tak chcu slevu na tvý knížky , jasný?! xDDD protože máš zajímavý povídky....jen tak dál ^^

3 Psycho Psycho | 28. února 2010 v 12:46 | Reagovat

[2]: žádný že chceš slevu =D to je snad jasný že ji dostaneš =D
ráda sem budu dávat víc povídek ale zrovna sem vyčerpala nápady na povídky který mám do puntíku promyšlený...s těma ostatníma sem nějak nezačala...ale tak něco s tím udělat můžu...možná sem ještě dám povídku kterou sem dávala simoně ve škole...o těch drogách..ale to se ještě uvidí ;)

4 ecí ecí | 23. března 2010 v 18:03 | Reagovat

luci, já nevím, která z povídek je lepčí a došla jsem k tomu, že tadle je nejlepčí:) ty deš vážně po stopách Kinga:D ale dobrý, je to fakt na dobré cestě. a až vydáš to pro toho bratra, budu první, cot o bude číst, páč to znělo dost hodně slibně;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama