Dětské představy

27. února 2010 v 13:14 | Psycho |  Povídky

Tak sem trochu nachcípaná..celej den ležím a tak sem si řekla že napíšu povídku...je nic moc jako všechny předešlé ale jinak nevím co sem dávat..
sorry za hrubky


Deník Mika Gordona 16.6.2006
Každý z nás zná ty dětské strachy…strachy ze stínů na oknech které vypadají jako velké černé ruce s obrovskými a ostrými drápy…strach z hromady oblečení které hází na zeď tajuplný a děsivý stín…nebo jen obyčejný strach z pouhopouhé tmy…tohle všechno si každý z nás v životě prožil…byla to doba kdy z nás bylo jen malé ustrašené děcko…jen málo z nás si na to dokáže živě vzpomenou…ale já si na to budu pamatovat vždycky…

Stvůůra! Příšera! V šatníku v šatníku! Čeká až usneš a potom tě popadne! Odtáhne tě do šatníku a tebe už nikdy nikdo neuvidí!
Nebo to budou ty obrovské krvavé oči pod tvou postelí co tě každý večer pozorují s tou strašlivou vražedností. Chytí tě! Ano jednou tě dostanou a ty už nikdy neuvidíš světlo světa! Dostanou tě! Ty to víš! Otevři oči a podívej se pod postel! Počkej až se otevřou dveře šatníku a ty znova uvidíš to obrovské krvežíznivé stvoření co tě tu každou noc straší.
Nikdo ti nepomůže Mikey…máš tu sice rodiče ale už tolikrát ses je snažil varovat před tou strašnou věcí ale oni přece neposlouchají! Jen si z toho všeho dělají srandu ale ty víš že v tom jejich žertování je přece jen trocha strachu kterou ta potvora cítí na míle daleko! Jednou ten den příde Mikey..dřív nebo později…ale jednou se to stane a ty s tím nic neuděláš kluku protože tě nikdo z nich neposlouchá!
~Mamíííííí!! Mamííííííí!! Už je tu zase! Už mě zase chce dostat Mami! Pomozte mi!!~ to už máma běží za mnou a s hrůzou v očích co se znovu stalo se vrhne do dveří. Uvidí tam mě jak se krčím na posteli s dekou na hlavě.
~už zase Mikey?? Vždyť sme ti s tatínkem už tolikrát řekli že se ti to všechno jenom zdá…ale ty si nedáš pokoj viď? Vždyť je to jen obyčejný šatník ve ketrém sou jen hromady oblečení a hraček…co je na tom sakra tak děsivýho?? V tom blbém šatníku nic není neboj…já ho teď zavřu a uvidíš že zase usneš a žádná příšerka tě strašit nebude =) noo vidíš a je to zase dobrý…tak dobrou zlato :-*~ Dala mi sladkou pusu na čelo a odešla zpátky do své ložnice. Já tam jen seděl jako zařezanej…věděl sem že nemá cenu jí nic říkat protože pokaždé řekne to stejný. Najednou moji pozornost přitáhl šatník…jeho dveře se s hlasitým bouchnutím rozevřely jako obrovská zubatá tlama stroje který vám chce rozdrtit a sežrat celou ruku…ta stvůra byla uvnitř znovu…zase tam byla a zubila se na mě jako kdybych jí vyprávěl nějakej vtip. Chvilku se nic nedělo ale potom se ozval ten její strašlivý hlas který mě děsí už i ve dne.
Stvůra mluvila podivnou řečí které sem ale v hlavě moc dobře rozumněl.
~ Mikey…milí a hodný Mikey…sem poctěn tvou věrností…a tvým ehm strachem…že si to nic neřekl mámě mě potěšilo chlapečku…víš o tom?...a když si mi tak pomohl slibuju ti že ti neublížím…my sme vlastně úplně stejní…a nemůžu si dovolit přijít o někoho tak chytrého, věrného a zlostného… ale teď bys měl vědět že ten den o kterém sem ti tolik vyprávěl a na který ses tak těšil nadešel…ano je to dnes…přímo teď…můžu tě teď požádat jen o to abys zavřel oči a na všechno zapoměl.. já se o všechno postarám a slibuju ti že my dva se ještě potkáme… ~
Najednou stvůra byla pryč a já začal být strašně ospalej…chtěl sem vztát ale nešlo to..už sem usínal když v tom sem uslyšel pronikavý řev s druhého pokoje…rozpoznal sem matku ječící strachem a bolestí…dál už si nic nepamatuji. Usnul sem hlubokým spánkem.
Krátce po sepsání tohohle příběhu spáchal Mike Gordon sebevraždu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Blé Blé | Web | 27. února 2010 v 18:10 | Reagovat

ten obázek je deprimující! :/  a k povídce nemám slov... prostě nevím co bych řekla... mám divný pocit v žaludku..

2 American Idiot(xoxo)=Tilla Y. American Idiot(xoxo)=Tilla Y. | Web | 28. února 2010 v 0:08 | Reagovat

Jestli o sobě ještě pochybuješ,tak bys měla začít okamžitě přestat.
Smrtelně vážně se zamýšlím,jestli jsem četla něco lepšího,co se internetu a povídek týče.Vypadá to,že dojdu k závěru,že ne.Skvostné

3 Psycho Psycho | E-mail | Web | 28. února 2010 v 10:12 | Reagovat

[1]: áno to bych nebyla já kdybych nedala k povídce deprimující obrázek ;)
ale nebooj prostě řekni že je to děs a hrůza =D já ti za to hlavu neutrhnu

[2]: proč bych měla přestat?? vždyť je to jen jedna obyčejná myšlenka kterou nečekaně neumím přenést k dokonalosti jako to umí Stephen King...ale myslím že můžu s klidem říct že sem se dost zlepšila =) když vezmu v úvahu že moje povídka Never give up nebyla vůbec dokončená protože sem zvládla jenom 1. díl..potom už to celý bylo moc přehnaný a moc ubékaný a že vlastně jediná povídka která se mi předtím za celou tu dobu snažné práce a dloubaní do mozku povedla byla is it dream or fact nejsem na tom zrovna dobře...noo ale když tak přemejšlím není tohle zas tak strašná povídka...není to můj přehnanej,ubrečenej a moc sebelítostnej styl psaní kterýho sem se tak dlouho chtěla zbavit...když sem tuhle povídku dávala číst vraj řekla mi že je tam takový to tajemno...noo hele už se tu nebudu moc rozkecávat...zatím mě moc nechval a čekej až jak dopadnou další povídky..potom až přijmu jakoukoliv chválu =)

4 Vrajs * Školní SBéčko  ^^ * Vrajs * Školní SBéčko ^^ * | E-mail | Web | 28. února 2010 v 12:02 | Reagovat

No jo zkrátka Remoska naše spisovatelka :D máš to opravdu dobře napsaný a příště se mě neptej jestli to máš fláknout na blog bo ne....jasně že jo :DD

5 Psycho Psycho | 28. února 2010 v 12:47 | Reagovat

[4]: tak se budu ptat evi =D

6 ecí ecí | 7. března 2010 v 16:37 | Reagovat

eště sem to nečetla, ale ,,american idiot" to krásně vystih:P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama